Noc Kupały i najpiękniejszy słowiański zwyczaj!

Za nami kolejne cudowne popołudnie! Tym razem spotkaliśmy się z Wami w dniu poprzedzającym Noc Kupały, która jest jednym z najważniejszych Świąt słowiańskich i ściśle związana jest z pleceniem wianków. Żeby możliwie dobrze oddać atmosferę wydarzenia warsztaty odbyły się w bliskim sąsiedztwie rzeki Warty, a konkretnie w Brzegu Wschodnim przy ul. Wioślarskiej 74 (bardzo dziękujemy za gościnę!)

Okazało się, że wianek to jeden z ulubionych atrybutów każdej kobiety, bez względu na wiek! Doskonała pogoda, różnorodność kwiatów i wielobarwność wstążek sprawiły, że był to czas przepełniony radością.

Tym razem zajęcia prowadzone były przez całą Załogę naszej kwiaciarni przy ul. Szamarzewskiego 11 – Agnieszkę, Weronikę i Bartka.

Jesteście wspaniałymi, wdzięcznymi uczniami! Nie możemy doczekać się następnego razu!