FAQ

W związku z panującym stanem pandemii jako instytucja szkoleniowa kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie wszelkich środków ochrony. Dbamy o dezynfekcję stanowisk pracy, zapewniamy min. 1,5m odległości oraz nie zapominamy o maseczkach. Nasi Pracownicy, których spotkasz na terenie farmy zawsze są w dobrej kondycji zdrowotnej.

Czy mogę starć się o dofinansowanie na kursy w szkole Kwiaty&Miut

Tak, widniejemy w rejestrze instytucji szkoleniowych (RIS) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu pod nazwą:

NIP7772814433
Papaver Łukasz Marcinkowski
Wysoczka 2, 64-320 Wysoczka
Czy mogę podarować uczestnictwo w kursie/warsztacie?

Oczywiście! Wystarczy, że podczas zakupu podasz dane osoby uczestniczącej w kursie. Jeżeli chcesz podarować komuś voucher na kurs/warsztat, to napisz na sekretariat@szkolakwiatyimiut.pl lub zadzwoń do nas 606929669 , przygotujemy go dla Ciebie.

Kupiłam/-em kurs i nie otrzymałam/-em potwierdzenia zakupu.

Po zakupie kursu/warsztatu na naszej stronie, otrzymasz potwierdzenie dokonania płatności z platformy płatniczej, którą wybrałaś/-eś (PayU lub PayPal). Owo potwierdzenie jest jednocześnie potwierdzeniem udziału w zajęciach. Nie wysyłamy dodatkowych potwierdzeń. Jednakże, jeżeli masz wątpliwość czy Twój zakup został zrealizowany prawidłowo, napisz na sekretariat@szkolakwiatyimiut.pl lub zadzwoń do nas 606929669, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Czy mogę otrzymać fakturę na firmę?

W celu otrzymania faktury na firmę, prosimy podczas dokonywania zakupu, podać dane do faktury.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, wystawimy fakturę i prześlemy ją na adres mailowy podany podczas dokonywania zakupu.

Czy mogę skorzystać z bezpłatnych praktyk w KWIATY&MIUT?

Część oferty dydaktycznej naszej szkoły stanowią praktyki w naszej Kwiaciarni KWIATY&MIUT w Poznaniu. Praktyki są nieodpłatne i skierowane do osób, które ukończyły jeden z kursów z serii Master Class. Więcej informacji na temat praktyk udzielamy drogą mailową: sekretariat@szkolakwiatyimiut.pl

Czy w kursach/warsztatach może wziąć udział osoba, która nigdy nie miała styczności ze sztuką bukieciarstwa?

Oczywiście! Kursy/warsztaty zostały tak zaprojektowane, by zarówno osoby nigdy nie pracujące z kwiatami, jaki te, które co nieco już na temat układania kwiatów wiedzą, mogły wziąć w nich udział. Każdy kurs i warsztat oznaczony jest poziomem trudności:

* – hobby, relaks, dla początkujących

** – hobby, relaks, dla początkujących, chcących poszerzyć wiedzę na temat kwiatów

*** – ABC, dla średniozaawansowanych osób na codzień obcujących z kwiatami, chcących poznać techniki układania kwiatów

**** – Master Class, dla osób zaawansowanych, pracujących zawodowo z kwiatami nie dłużej niż 2 lata

***** – Master Class, dla osób zaawansowanych, pracujących zawodowo z kwiatami powyżej 2 lat i szukających nowych rozwiązań i inspiracji

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie warsztaty i część kursów odbywają się w Pracowni KWIATY&MIUT w Poznaniu. Pozostała część kursów prowadzona jest na Farmie kwiatowej koło Buku, około 40 km od Poznania. Dokładne informacje o miejscu kursu uczestnicy otrzymują drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem zajęć.