Ostatnie pożegnanie – Funeral

9 godzin | 8 miejsc

11 września 2021

Poziom zaawansowania: 

Kurs jednodniowy: 11.09.2021 (sobota)

Zajęcia zaawansowane, przeznaczone dla osób, które odbyły kurs “Elementy kompozycji – kolor i kształt”. Podczas tego dnia będziecie mieli okazję pracować na materiale kwiatowym, pochodzącym bezpośrednio z naszej bio-farmy oraz od naszych najlepszych dostawców z Europy. 

Kursy funeral to panel poświęcony florystyce żałobnej. Specyfika tego tematu jest trudna z uwagi na towarzyszące mu emocje. Staramy się, by ostatnie kwiaty były najpiękniejsze. Odchodzimy od sztampowości i swoimi realizacjami pokazujemy, że florystyka żałobna może i powinna być piękna. W tym trudnym dla Klienta dniu powinniśmy być odpowiednio przygotowani i udzielać konkretnych odpowiedzi. Właściwą metodą jest posiadanie gotowych rozwiązań, których Was nauczymy.

Pamiętaj, że każdy kurs zaczyna się punktualnie, dlatego niezbędne jest wcześniejsze zaplanowanie dojazdu. Zabierz solidne buty i wygodne ubrania, żeby czuć się swobodnie. Przez cały dzień serwujemy do picia wodę, kawę i herbatę. Jeśli jesteś wegetarianinem – poinformuj nas o tym wcześniej, ponieważ na każdym kursie siadamy do wspólnego obiadu. 

Na każdego kursanta czeka wcześniej przygotowane samodzielne stanowisko pracy, komplet narzędzi, fartuch oraz konspekt z kursu. W trakcie przerw rozmawiamy o kwiatach i oprowadzamy po farmie.Pod koniec kursu uwieczniamy nasze prace na zdjęciach. Zajęcia kończymy wręczeniem certyfikatu udziału w naszym kursie i wspólną fotografią. Konspekty i pakiet startowy zabieracie ze sobą.

Prowadzący: Łukasz Marcinkowski, Radek Berent

Miejsce: Farma KWIATY&MIUT (30km od Poznania)

 • 10.00 - 10.30 przywitanie
  Brak części w tej sekcji
 • 10.30 - 12.30 wykład i ćwiczenia (kalkulacja i wycena)
  Brak części w tej sekcji
 • 12.30 - 13.30 kompozycja w gąbce bio/ pokaz
  Brak części w tej sekcji
 • 13.30 - 14.30 obiad
  Brak części w tej sekcji
 • 14.30 - 15.30 wieniec pogrzebowy/ pokaz
  Brak części w tej sekcji
 • 15.30 - 18.30 przygotowanie materiału i wykonanie wieńca/ ćwiczenia i korekta
  Brak części w tej sekcji
 • 18.30 - 19.00 pożegnanie
  Brak części w tej sekcji

Nauczyciel

admin

1 600 zł