Instalacja kwiatowa – Wedding

9 godzin | 8 miejsc

10 września 2021

Poziom zaawansowania: 

Kurs jednodniowy: 10.09.2021 (piątek)

Zajęcia przeznaczone są dla profesjonalistów, osób, które odbyły wcześniej kursy z kategorii ABC. Podczas tego dnia będziecie mieli okazję pracować na materiale kwiatowym, pochodzącym bezpośrednio z naszej bio-farmy oraz od naszych najlepszych dostawców z Europy. Jest to szkolenie bardzo kreatywne. Pokażemy Wam w jaki sposób wykreować widowiskową bramkę kwiatową, jako idealne miejsce do robienia zdjęć oraz totem, stanowiący doskonałą przestrzenną ozdobę wnętrza. Razem przygotujemy dekoracje na wysokiej nodze, w gąbce bio. 

Pamiętaj, że każdy kurs zaczyna się punktualnie, dlatego niezbędne jest wcześniejsze zaplanowanie dojazdu. Zabierz solidne buty i wygodne ubrania, żeby czuć się swobodnie. Przez cały dzień serwujemy do picia wodę, kawę i herbatę. Jeśli jesteś wegetarianinem – poinformuj nas o tym wcześniej, ponieważ na każdym kursie siadamy do wspólnego obiadu. 

Na każdego kursanta czeka wcześniej przygotowane samodzielne stanowisko pracy, komplet narzędzi, fartuch oraz konspekt z kursu. W trakcie przerw rozmawiamy o kwiatach i oprowadzamy po farmie. Pod koniec kursu uwieczniamy nasze prace na zdjęciach. Zajęcia kończymy wręczeniem certyfikatu udziału w naszym kursie i wspólną fotografią. Konspekty, pakiet startowy i aranżacje kwiatowe zabieracie ze sobą.

Prowadzący: Łukasz Marcinkowski, Radek Berent

Miejsce: Farma KWIATY&MIUT (30km od Poznania)

 • 10.00 - 10.30 przywitanie
  Brak części w tej sekcji
 • 10.30 - 13.30 bramka kwiatowa i totem/ pokaz z komentarzem
  Brak części w tej sekcji
 • 13.30 - 14.30 obiad
  Brak części w tej sekcji
 • 14.30 - 18.30 dekoracje na stół w gąbce bio/ ćwiczenia i korekta
  Brak części w tej sekcji
 • 18.30 - 19.00 pożegnanie
  Brak części w tej sekcji

Nauczyciel

sekretariat

1 900 zł

Skomentuj