Bukiet ślubny – Wedding

9 godzin | 8 miejsc

12 września 2021

Poziom zaawansowania: 

Kurs jednodniowy: 12.09.2021 (niedziela)

Zajęcia przeznaczone są dla profesjonalistów, osób, które odbyły wcześniej kursy z kategorii ABC, zwłaszcza kurs “Bukiet w ręku”. Podczas tego dnia będziecie mieli okazję pracować na materiale kwiatowym, pochodzącym bezpośrednio z naszej bio-farmy oraz od naszych najlepszych dostawców z Europy. 

Bukiet ślubny to kompozycja, na stworzenie której poświęcasz najwięcej czasu i uwagi, ponieważ każdy taki bukiet musi być wyjątkowy. Pokażemy Ci, jak dobrać i przygotować kwiaty, by wyglądały jakby właśnie zostały zerwane z ogrodu. Skupimy się też na podstawowych akcesoriach, uzupełniających bukiet, bez których nie mogą się obejść: Pan Młody, Druhny i Świadkowie. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje umiejętności i poznać naszą estetykę to zajęć, postaramy się ją przekazać w najbardziej przystępnej formie.

Pamiętaj, że każdy kurs zaczyna się punktualnie, dlatego niezbędne jest wcześniejsze zaplanowanie dojazdu. Zabierz solidne buty i wygodne ubrania, żeby czuć się swobodnie. Przez cały dzień serwujemy do picia wodę, kawę i herbatę. Jeśli jesteś wegetarianinem – poinformuj nas o tym wcześniej, ponieważ na każdym kursie siadamy do wspólnego obiadu. 

Na każdego kursanta czeka wcześniej przygotowane samodzielne stanowisko pracy, komplet narzędzi, fartuch oraz konspekt z kursu. W trakcie przerw rozmawiamy o kwiatach i oprowadzamy po farmie. Pod koniec kursu uwieczniamy nasze prace na zdjęciach. Zajęcia kończymy wręczeniem certyfikatu udziału w naszym kursie i wspólną fotografią. Konspekty, pakiet startowy i aranżacje kwiatowe zabieracie ze sobą.

Prowadzący: Łukasz Marcinkowski, Radek Berent

Miejsce: Farma KWIATY&MIUT (30km od Poznania)

 • 10.00 - 10.30 przywitanie
  Brak części w tej sekcji
 • 10.30 - 11.30 ponadczasowy bukiet ślubny/ wykład
  Brak części w tej sekcji
 • 11.30 - 13.00 butonierka i wpinka do włosów/ ćwiczenia i korekta
  Brak części w tej sekcji
 • 13.00 - 14.00 obiad
  Brak części w tej sekcji
 • 14.00 - 15.00 bukiet ślubny - classic (lekki i elegancki) i kalifornia (naturalny i rozłożysty)/ pokaz
  Brak części w tej sekcji
 • 15.00 - 16.00 przygotowanie materiału roślinnego/ ćwiczenia
  Brak części w tej sekcji
 • 16.00 - 18.30 wykonanie bukietu/ ćwiczenia i korekta
  Brak części w tej sekcji
 • 18.30 - 19.00 - pożegnanie/ wspólne zdjęcie
  Brak części w tej sekcji

Nauczyciel

sekretariat

1 800 zł

Skomentuj