Kurs ABC “Kompozycja w naczyniu/ kenzan” 01.08.2021

Kenzan to akcesorium, ułatwiające pracę każdemu floryście… mimo, że wygląda groźnie i zazwyczaj początki pracy z kenzanem nie należą do łatwych 😉 01.08.2021 spotkaliśmy się w Szkole Bukieciarstwa KWIATY&MIUT z naszymi Kursantami, aby pomóc im oswobodzić i zaprzyjaźnić się z kenzanem, inspirując się japońską sztuką układania kwiatów – ikebaną. Tak, jak w dniu poprzednim rozpoczęliśmy pracę od cięcia i prawidłowego kondycjonowania kwiatów. Niezbędny był również wykład, który przedstawił metody mocowania kwiatów w kenzanie. Póżniej już tylko smaczny, domowy obiad i radosna, twórcza praca przy tworzeniu własnych kompozycji.

Przypominamy, że sprawdzone, dobrej jakości kenzany można zakupić w naszym sklepie internetowym – klik: https://kwiatyimiut.pl/sklep/dla-florysty/narzedzia/kenzany/

Po odbytym kursie otrzymujecie na nie od nas specjalną zniżkę!

Kolejna edycja kursu “Kompozycja w naczyniu/ kenzan”, którym zamkniemy sezon szkoleniowy 2021 już 26.09.2021. Serdecznie zapraszamy!