Bukiet na każdą okazję WIOSNA

Pierwsze zajęcia z serii Kursy ABC pod szyldem naszej szkoły już za nami! Było dużo śmiechu, zabawy i oczywiście nauki oraz całkiem nielekkiej pracy.

Uczyliśmy się pracować na sezonowych kwiatach wiosennych, takich jak maki, jaskry, anemony, zawilce, narcyze i nasze ulubione kwitnące gałęzie. Dzięki praktycznej wiedzy na temat kondycjonowania kwiatów, każdy z uczestników zyskał bazę, którą będzie mógł wykorzystać podczas układania kwiatów w domu          czy w swoim biznesie.

Pod okiem Katarzyny uczyliśmy uczestników techniki skrętoległej, która pozwoliła im stworzyć wymarzone wiosenne bukiety, a Łukasza szlif nadał im artystyczny wyraz.

Potraktuj kwiaty jak paletę malarską i stwórz piękny obraz. Kwiaty nie potrzebują ozdób tylko wprawnego oka.

 

Tworzenie bukietów to jeden z naszych najpopularniejszych podstawowych kursów bukieciarskich, przeznaczony dla pasjonatów i osób chcących zacząć pracę w biznesie kwiatowym. Dzielimy się wiedzą i naszymi sprawdzonymi trikami, które można zastosować przy układaniu kwiatów w rękach. Ten kurs może was też przenieść na wyższy poziom umiejętności i świadomości w układaniu kwiatów.