Pierwsze warsztaty na farmie już za nami! Tego dnia przybyły do nas aż dwie grupy uczestniczek, które miały okazję zobaczyć nasze kwiaty w wiosennym rozkwicie. Podczas warsztatów uczyliśmy się układania kwiatów w naczyniu z kenzanem. Powstały bogate, pełne życia kompozycje, które uczestniczki zabrały do domu. Dziękujemy za tak dużą frekwencje i wspólnie spędzony czas.