Kompozycja w kenzanie – 16 maj

Pierwsze warsztaty na farmie już za nami!
Tego dnia przybyły do nas aż dwie grupy uczestniczek, które miały okazję zobaczyć nasze kwiaty w wiosennym rozkwicie.
Podczas warsztatów uczyliśmy się układania kwiatów w naczyniu z kenzanem.
Powstały bogate, pełne życia kompozycje, które uczestniczki zabrały do domu. Dziękujemy za tak dużą frekwencje i wspólnie spędzony czas.